جلسه شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی دایر گردید

Azizorayakhel.admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۶ - ۴:۳۸
a

تحت ریاست دکتور عباس بصیر نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی، نخسین جلسه شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی دایر شد.

در این جلسه دکتور عباس بصیر ضمن اشاره به برنامه ها و اولویت های کاری خویش، استقامت های کاری و برنامه های اعضای شورای رهبری این وزارت را استماع نمود.

دکتور عباس بصیر گفت: «جای مسرت است که ظرفیت های خوبی در رهبری وزارت تحصیلات عالی وجود دارد و این ظرفیت ها می تواند ما را به اهداف والای خویش که همانا بلند بردن کیفیت سکتور تحصیلات عالی کشور می باشد، زود تر و بهتر برساند.

وی اضافه کرد که تحول و تداوم در اداره و مدیریت یک اصل پذیرفته شده بوده و ما به آن متعهد می باشیم. موصوف اظهار داشت که رهبری جدید وزارت تحصیلات عالی در کنار استمرار برنامه های قبلی پلان ها و برنامه های را در راستای تقویت و بهبود نظام تحصیلی کشور روی دست دارد که به همکاری اعضای شورای رهبری یکی پی دیگر تطبیق خواهد شد.

ش

همچنین در این جلسه معینان و رؤسای ادارات مرکزی این وزارت صحبت نموده گفتند، که در تطبیق پلان ها و برنامه های این وزارت بیشتر از پیش تلاش نموده و در این راستا از هیچ نوع سعی و تلاش دریغ نخواهند کرد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۸ - ۱۰:۲۸
Background image

نشستی به منظور نهایی سازی پلان انکشافی ریاست تضمین کیفیت و اعتباردهی وزارت تحصیلات عالی دایر شد

به منظور نهایی سازی پلان انکشافی ریاست تضمین کیفیت و اعتباردهی وزارت تحصیلات عالی و چگونگی ایجاد اداره مستقل تضمین کیفیت و اعتباردهی، نشستی در وزارت تحصیلات عالی دایر گردید.

در این. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۸ - ۵:۱۱
Background image

نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی از چگونگی عرضه خدمات در مرکز پذیرش مراجعین نظارت نمودند

دکتور عباس بصیر نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی با جمعی از هیات رهبری این وزارت، از چگونگی عرضه خدمات بخش های مختلف در مرکز پذیرش مراجعین نظارت نمودند.

در این نظارت سرپرست وزارت. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۷/۷ - ۵:۳۹
Background image

جلسه شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی دایر گردید

جلسه شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی دایر گردیده، ضمن تمجید رئیس منابع بشری وزارت تحصیلات عالی روی سایر مواد شامل اجندا بحث و فیصله های لازم صورت گرفت.

ریاست منابع بشری وزارت تحصیلات. . .

BACK TO NEWS