سرپرست وزارت تحصیلات عالی با اعضای کمسیون امور دینی معارف و تحصیلات عالی ولسی جرگه دیدار نمود

baqir_hiadari
چهارشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۳ - ۱۰:۳۱
سرپرست وزارت تحصیلات عالی با اعضای کمیسیون امور فرهنگی وزارت تحصیلات عالی ولسی جرگه دیدار نمود

سرپرست وزارت تحصیلات عالی در نشستی با اعضای کمیسیون امور دینی، فرهنگی، معارف و تحصیلات عالی ولسی جرگه روی برنامه های این وزارت بحث و تبادل نظر نمود.

پوهنمل عبدالتواب بالاکرزی معین علمی و سرپرست وزارت تحصیلات عالی در حالیکه معین امور محصلان، برخی از رؤسای این وزارت و رئیس اداره ملی امتحانات نیز حاضر بودند، در رابطه به برنامه ها و کارکرد های اخیر این وزارت معلومات داده خواهان همکاری اعضای کمیسیون متذکره در تطبیق بهتر قوانین، مقرره ها، لوایح و طرزالعمل های این وزارت گردید.

اعضای کمیسیون امور دینی، فرهنگی، معارف و تحصیلات عالی ولسی جرگه با ابراز هر نوع همکاری در زمینه، بعضی خواست و پیشنهادات محصلان پوهنتون های مرکز و ولایات از جمله موضوع فیس بخش شبانه را مطرح نمودند که از جانب سرپرست وزارت تحصیلات عالی در پرتو قوانین و مقرره ها معلومات با ایشان شریک گردیده و روی حل مشکلات از مجرای قانونی آن تبادل نظر صورت گرفت.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳ - ۴:۱۶
Background image

مراکز آموزش زبان انگلیسی ( ELCLC) در پوهنتون های دولتی دوباره فعال می گردد

قرار است مراکز آموزش زبان انگلیسی ( ELCLC) به کمک سفارت ایالات متحده امریکا در یکتعداد از پوهنتون های دولتی دوباره فعال گردد.

این برنامه پس از یک سال وقفه در پوهنتون های کابل، پولی. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳ - ۴:۱۴
Background image

نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی با شماری از مسوولان نهاد های تحصیلات عالی دیدار نمود

دکتور عباس بصیر نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی طی نشست های جداگانه با شماری از وکلای مردم در شورای ملی، مسوولان و اساتید نهاد های تحصیلات عالی دولتی و خصوصی و اعضای جامعه مدنی. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳ - ۴:۱۲
Background image

نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی با اعضای دفتر حزب وحدت اسلامی مردم افغانستان و اعضای جامعه مدنی دیدار کرد

نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی، در نشست های جداگانه با شماری از اعضای دفتر مرکزی حزب وحدت اسلامی مردم افغانستان و استادان، محاسن سفیدان، اعضای جامعه مدنی و جوانان ولایت غزنی. . .

BACK TO NEWS