پروژه تهیه و تدارک دونوع تیل (دیزل و پطرول) شعبات مرکز وزارت

baqir_hiadari

Publish Date

Closing Date

شماره دعوت به داوطلبی: MOHE/98/ NCB /G-001/ /ReBid

وزارت تحصیلات عالی از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت مینماید تا در پروسه داوطلبی پروژه تهیه و تدارک دو نوع تیل (دیزل و پطرول) شعبات مرکزوزارت  اشتراک نموده و نقل چاپ شده شرطنامه مربوطه را طور رایگان و نیز در حافظه یافلش دسک از ریاست تدارکات، وزارت تحصیلات عالی بدست آورده، آفارهای خویش را مطابق شرایط مندرج شرطنامه و طبق طرزالعمل تدارکات طور سر بسته از تاریخ نشراعلان الی مدت ۲۱ روز به ریاست تدارکات وزارت تحصیلات عالی واقع کارته چهار ناحیه سوم  کابل- افغانستان ارائه نمایند. آفرهای ناوقت رسیده وانترنیتی قابل پذیرش نمی باشد. تضمین آفربه شکل تضمین بانکی مبلغ ۶۷۰۰۰۰ ششصدو هفتاد هزار افغانی می باشد. جلسه آفرگشایی در ریاست تدارکات وزارت تحصیلات عالی تدویر می گردد.

More tenders

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۱۴ - ۶:۴۹
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

به تاسی از فقره (2) ماده چهل سوم قانون تدارکات  به اطلاع عموم رسانیده می شود که وزارت تحصیلات عالی درنظر دارد تا قرارداد پروژه ترمیم و تجهیز کودکستان پوهنتون فاریاب تحت شماره داوطلبی (M . . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۱۰:۲۸
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

به تاسی از فقره (2) ماده چهل سوم قانون تدارکات  به اطلاع عموم رسانیده می شود که وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد تا قرارداد پروژه تمدید آب آشامیدنی از شبکه شهری ایبک الی موسسه تحصیلات . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۱:۳۵
Background image

تعدیل جلسه قبل از داوطلبی

اسم پروژه: پروژه اجرای تست خاک تعمیر پوهنحی طب پوهنتون هرات

شماره داوطلبی: MOHE/99/NCB/w-011

مرجع اسناد داوطلبی

اصل

تعدیلات

    . . .

Back to tenders