پیام تسلیت وهمدردی وزارت تحصیلات عالی به مناسبت وفات پوهاند دکتور محمد نعیم «شریف» استاد پوهنتون البیرونی

nasir_admin
شنبه ۱۴۰۱/۴/۱۱ - ۱۷:۱۵
U

3/12/1443
11/4/1401

پیام تسلیت وهمدردی وزارت تحصیلات عالی  به مناسبت وفات پوهاند دکتور محمد نعیم «شریف» استاد پوهنتون البیرونی


با اندوه فراوان اطلاع حاصل نمودیم که پوهاند دکتور محمد نعیم «شریف» یکتن از استادان سابقه دار و معاون اسبق علمی پوهنتون البیرونی ولایت کاپیسا، داعی اجل را لبیک گفته وبه لقا الله پیوست.
انالله وانا اليه راجعون 
مرحوم پوهاند دکتور محمد نعیم «شریف»  در راه خدمتگذاری به جامعه اکادمیک کشور و تربیه نسل جوان تلاش ها و زحمات بی شایبه را انجام داده است. از نامبرده ۲۰ اثر مطبوع به جا مانده است که سه عنوان آن منحیث کتاب های درسی به سطح پوهنتون‌های کشور تدریس می گردد. هم چنان آثار تحقیقی دیگر نیز در داخل و خارج کشور از وی به چاپ رسیده است.
هیئت رهبري وزارت تحصیلات عالی، استادان و محصلان نهاد هاي تحصيلي كشورمرگ وی را یک ضایعه ی بزرگ برای جامعه علمی کشور دانسته، مراتب تسلیت وغم شریکی خویش را به خانواده وی و سایر دوستان و اقارب موصوف تقدیم نموده، از پروردگار توانا برای مرحومی جنت فردوس و برای خانواده ایشان صبر جمیل استدعا مینماید.
با احترام
الحاج مولوی عبدالباقی حقانی
سرپرست وزارت تحصیلات عالی

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۴۰
Background image

جلسه هماهنگی ریاست ارشاد و دعوت وزارت تحصیلات عالی تحت ریاست شیخ شاکر الله وحدت رئیس ارشاد و دعوت این وزارت با آمرین ارشاد ودعوت نهاد های تحصیلی خصوصی مرکزی دایرگردید.

در نخست جلسه با تلاوت آیات از کلام الله مجید آغاز و سپس مولوی صاحب ولی محمد معاون ریاست ارشاد و دعوت وزارت تحصیلات عالی به اشتراک کننده گان در مورد مسؤلیت های دینی شان در قبال جامعه علی. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۴۰
Background image

جلسه انسجام امور کاری معینیت مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی، به ریاست مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری این وزارت، دایر شد.

جلسه متذکره که با تلاوت آیات چند از قرآن مجید آغاز شد، در ابتدا معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی در رابطه به موضوعات مهم مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی صحبت نموده، از رؤسای مربوطه. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۹ - ۷:۴۹
Background image

کلستر دور دوم بازنگری و انکشاف نصاب تحصیلی پوهنحٔی های جیولوژی و معدن،‌ زمین شناسی و حفاظت محیط زیست آغاز شد.

دوکتور لطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی در مراسم افتتاحیه کلستر گفت که استخراج معادن، یک راه عالی برای توسعه اقتصادی افغانستان بوده و آموزش علوم تجربی نیاز جدی جامعه ماست.
. . .

BACK TO NEWS