"کنفرانس بین المللی تغییر اقلیم" که با اشتراک استادان داخلی و خارجی در پوهنتون ننگرهار آغاز کردیده بود به پایان رسید.

eshaq_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۵:۱۰
fsdfsfs

دوکتور لطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی در مراسم پایانی این کنفرانس که در پارک ناکامورا ولسوالی ښېوې ولایت ننگرهار برگزار شده بود، از اشتراک پررنگ تمام اشتراک کننده گان، استادان و محقیقان داخلی و خارجی و همچنان از همکاری مسوولین ولایتی این ولایت در این زمینه قدر دانی نمود. 
موصوف درادامه گفت" در تاریخ تحصیلات عالی افغانستان این اولین بار است که این چنین کنفرانس بین المللی دایر گردیده، نیاز است تا در سطح ملی و بین المللی در رابطه به این چنین موضوعات مهم با اشتایق وجدیت تعامل شود.
همچنان محققین واستادان خارجی که در این کنفرانس شرکت کرده بودند بیان داشتند که، افغانستان طی چهاردهه گذشته آسیب های زیادی دیده است باید برای مردم این کشور بر اساس یافته ها و مشاهدات ما همکاری صورت گیرد.
آنان نیز افزودند که افغانستان در وخامت اقلیم هیچ نقشی نداشته برعکس متضرر شده است، باید کشور های دنیا در این چنین موضوعات بشری با افغانستان برخورد سیاسی نکنند.
شایان ذکر است که در روز آخر این کنفرانس سه روزه (۴۱) پوستر تحقیقی ارایه و کنفرانس با اهدای تصدیق نامه ها، تقدیر نامه ها و تندیس ها خاتمه یافت.

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱ - ۱۰:۴۵
Background image

اطلاعیه وزارت تحصیلات عالی در رابطه به ختم پروسه تبدیلی

به اطلاع تمام محصلان نهاد های تحصیلات عالی امارتی رسانیده می شود که، معیاد پروسه تبدیلی که طی ماه های (جدی و دلو) سال ۱۴۰۲ هـ.ش اغاز شده بود رسما به پایان رسیده است.
بناَ از تمام محصلان . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۶
Background image

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد


بدین وسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد، پروژه تهیه وتدارک وسایل تکنالوژی و کمره امنیتی برای پوهنتون . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۵:۵۱
Background image

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد


بدین وسیله به تأسی ازفقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد، قرارداد تهیه و تدارک (31) قلم فرنیچرباب مورد ضرورت جامعات دینی . . .

بازگشت به اطلاعیه ها

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۰:۳۹
Background image

شورای معینیت علمی وزارت تحصیلات عالی تحت ریاست معین علمی این وزارت دایر شد.


در آغاز جلسه دوکتور لطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی به اعضای شورا و رییسان مربوطه در باره کار های اداری و هماهنگی بیشتر هدایت لازم سپرد.
همچنان مطابق آجندا مرور کوتاه روی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱ - ۱۰:۵۸
Background image

جلسه شورای معینیت مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی تحت ریاست معین مالی و اداری این وزارت دایر شد.


در آغاز جلسه مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی، تدویر ورکشاپ پنج روزه ارتقای ظرفیت که از سوی وزارت تحصیلات عالی برای مسؤولان بخش های مالی و تدارکاتی ادارات. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۴:۲۵
Background image

ورکشاپ پنج روزه آموزشی امور مالی و تدارکاتی  برای مسوولان نهاد های تحصیلی مرکز و تمام نهاد های تحصیلی امارتی به پایان رسید.

در ورکشاپ یاد شده به رییسان اداره مرکزی و نهاد های تحصیلی امارتی، معاونان و  کارمندان امور تدارکاتی و مالی مرکز و نهاد های تحصیلی امارتی از سوی استادان و متخصصان در باره بودجه های عامه،. . .

BACK TO NEWS