PastShow all

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۵:۲۳
Background image

سرپرست وزارت تحصیلات عالی در حاشیه کنفرانس جهانی وزیران تحصیلات عالی و معارف روسیه فدراتیف، با رییس شورای علمای کشور تاتارستان دیدار کرد.

شیخ الحدیث مولوی ندا محمد ندیم سرپرست وزارت تحصیلات عالی در حالی که مولوی صاحب حبیب الله آغا سرپرست وزارت معارف نیز حضور داشت طی دیدار با رییس شورای علمای کشور تاتارستان در رابطه به. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۵:۱۸
Background image

معین علمی وزارت تحصیلات عالی، در دفتر کارش با سفیر کشور ازبیکستان دیدار کرد.

در این دیدار دکتور لطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی، روی حل مشکلات محصلان افغان مقیم آن کشور، بورسیه های تحصیلی برای جوانان افغان و همکاری های دوجانبه علمی صحبت کرد. 
وی با. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۴ - ۱۳:۴
Background image

معین علمی وزارت تحصیلات عالی طی نشستی طرح کلی در رابطه به ایجاد و معرفی مراکز تحقیقات علمی را که از سوی موسسه تحصیلات عالی التقوا تهیه گردیده بود، استماع کرد.

در آغاز این نشست که با اشتراک نمایندگان پوهنتون های مرکزی دایر شد، دکتور لطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی پیرامون اهمیت و ضرورت مراکز تحقیقاتی در نهاد های تحصیلی کشور صحبت. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۴ - ۴:۴۱
Background image

ورکشاپ آموزشی چهار روزه در رابطه به سیستم مدیریتی و معلوماتی  وزارت (HEMIS) برای کارمندان نهاد های تحصیلات عالی امارتی، از سوی ریاست امور محصلان دولتی این وزارت دایر شد.


این ورکشاپ که در تالارکنفرانس های وزارت تحصیلات عالی دایر گردید، هدف از برگزاری آن طی مراحل اسناد و ایجاد سهولت های لازم برای فارغان نهاد های امارتی توسط سیستم (HEMIS) می باشد.
در. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۱۹ - ۱۱:۵۲
Background image

به منظور دسترسی آسان استادان و محصلان نهاد های تحصیلی کشور به خدمات مخابراتی و انترنتی، قرار است نمایندگی های رسمی شرکت «افغان بیسیم» در نهاد های تحصیلی کشور ایجاد گردد.

مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی در دیداری با نمایندگان شرکت یاد شده، ضمن ابراز رضایت از ایجاد نمایندگی های شرکت مخابراتی افغان بیسیم در نهاد های تحصیلی. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۲/۱۷ - ۱۳:۳۴
Background image

معین علمی وزارت تحصیلات عالی با نماینده سازمان جنرل اجندا (GA) دیدار کرد.

دوکتور لطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی ضمن خوش آمدید به نماینده یاد شده برضرورت همکاری های دو جانبه میان مراکز علمی و اکادمیک افغانستان و جهان صحبت کرده از نماینده سازمان. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۲/۱۷ - ۱۲:۳۰
Background image

سیمینار سه روزه تحت نام (تنظیم مناسبات امور کاری کارکنان با اداره) از سوی وزارت کار و امور اجتماعی برای کامندان وزارت تحصیلات عالی در تالار عمومی کنفرانس های این وزارت دایر شد.

مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی در مراسم افتتاح این سیمینار به اشتراک کننده گان و مهمانان  خوش آمدید گفته و در خطاب به اشتراک کننده گان گفت: «این سیمینار. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۹ - ۱۱:۲۶
Background image

شیخ الحدیث مولوی ندا محمد ندیم سر پرست وزارت تحصیلات عالی به ولایت کاپیسا سفر کرد.

سرپرست تحصیلات عالی طی سفر رسمی خود به ولایت کاپیسا در مراسم فراغت محصلان طب پوهنتون البیرونی و در شورای علمی این پوهنتون شرکت کرد.
در آغاز هیئت رهبری پوهنتون البیرونی و استادان در. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۹ - ۹:۴۰
Background image

معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی به منظور بهبود و تسریع امور کاری وزارت تحصیلات عالی، طی گردهمایی به کارمندان این وزارت صحبت های رهنمودی و اصلاحی کرد.

در این گردهمایی مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی در حالیکه رییسان ادارات مرکزی این وزارت نیز حضورداشتند، در مورد مزایای دنیوی و اخروی خدمتگزاری به مردم. . .

Pagination

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۹:۲۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد


بدین وسیله به تأسی ازفقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد، قرارداد پروژه  تهیه و تدارک وسایل ، تجهیزات و مواد لابراتواری . . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۱۰:۲۲
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد 


موضوع : پروژه تهیه و اعمار یک باب تشناب ریاست انکشاف برنامه های علمی: 
بدین وسیله به تاسی ازفقره )۲(ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رساینده می شود که وزارت تحصیلات عالی درنظر . . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۷ - ۷:۴۶
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

 

بدین وسیله به تآسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، {وزارت تحصیلات عالی}در نظر دارد، قرارداد پروژه تهیه و تدارک وسایل لابراتواری پوهنحی طب ( . . .

بازگشت به اطلاعیه ها