تفاهمنامه همکاری های علمی و اکادمیک میان پوهنځی شرعیات پوهنتون کابل و پوهنځی شرعیات پوهنتون کندهار به امضاء رسید

eshaq_admin
شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۵ - ۷:۴۴
rdd

این تفاهمنامه شامل  همکاری ها در بخش برنامه ماستری پوهنځی شرعیات پوهنتون کندهار، موضوعات تحقیقی، تدریسی، تبادل استادان، تدویر سمینارها، ورکشاپ ها و کنفرانس های مشترک میان دو نهاد یاد شده می باشد.
در مراسم امضاء تفاهمنامه یاد شده دکتور اسامه عزیز رئیس پوهنتون کابل، طی صحبت های شان در مورد اهمیت موضوع صحبت نموده، برعملی شدن مواد تفاهمنامه تاکید ورزید.
سپس مولوی اکرم شاه عاصم، رئیس پوهنتون کندهار ضمن ارایه معلومات در مورد فعالیت های پوهنتون کندهار، از تطبیق این تفاهمنامه اطمینان داده، آنرا برای پوهنځی شرعیات پوهنتون کندهار در مسایل علمی یک دستآورد مهم خواند.
همچنان در این مراسم شیخ ابو معید ابوالجراد، رئیس پوهنځی شرعیات پوهنتون کابل و مولوی حزب الله کندهاری، رئیس پوهنځی شرعیات پوهنتون کندهار؛ تفاهمنامه متذکره را یک تفاهمنامه جامع و غنی عنوان کردند. به گفته آنان در این تفاهمنامه مسایل مهم و اساسی گنجانید شده که می تواند برای هر دو نهاد تحصیلی مفید واقع گردد.
قابل ذکر است که در این مراسم روی توسعه این همکاری ها و امضاء تفاهمنامه های مشابه به سطح سایر پوهنځی ها تاکید شد.

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۸:۱۸
Background image

اطلاعیه کنفرانس بین المللی تغییر اقلیم

قرار است اولین کنفرانس بین المللی تغییر اقلیم در پوهنتون ننگرهار به تاریخ ۲۱ الی ۲۳ دلو سال ۱۴۰۲ هــ ش برگزار گردد.
بناَ از تمام استادان پوهنتون ها، محققین، پالیسی سازان، کارشناسان حرفه . . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۲ - ۵:۴۰
Background image

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد

 

بدین وسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد، پروژه تهیه و تدارک قرطاسیه باب مورد نیاز کلستر های بازنگری ، . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۰ - ۷:۳۹
Background image

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد

 

بدین وسیله به تأسی ازفقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد، قرارداد تهیه و تدارک فایروال و وسایل شبکه مرکز وزارت تحصیلات . . .

بازگشت به اطلاعیه ها

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۹ - ۹:۱۱
Background image

سرپرست وزارت تحصیلات عالی در ادمه سفر رسمی خویش به زون شمال کشور ضمن دیدار بااساتید مؤسسه تحصیلات عالی سمنگان چندین پروژه مختلف را در این مؤسسه به بهره برداری سپرد.

شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم صاحب سرپرست وزیر تحصیلات عالی در نشستی که به همین منظور دایر گردیده بود، به و حدت و برادری میان استادان تاکید نموده بیان داشت که، پیشرفت نهاد های تحصیلی. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۹ - ۵:۲
Background image

سرپرست وزارت تحصیلات عالی در ادامه سفر کاری خویش به زون شمال کشور، با محصلان پوهنتون بغلان دیدار نمود.

در دیدار یاد شده که مولوی عبدالرحمن حقانی والی بغلان، شماری از استادان و علماء کرام نیز حضور داشتند، شیخ  الحدیت ‌مولوی ندا‌ء محمد ندیم سرپرست وزارت تحصیلات عالی، در رابط به دریافت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۷/۶ - ۱۰:۱۰
Background image

سرپرست وزارت تحصیلات عالی در ادامه سفرهای کاری خویش به زون شمالشرق در یک نشستی مردمی درولایت کندز سخنرانی نمود.

شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم صاحب سرپرست وزیر تحصیلات عالی در این نشست در حالیکه مسؤلین ولایتی، علمای دینی، استادان پوهنتون، محصلین و متنفذین این ولایت حضور داشتند خطاب به محصلین گفت. . .

BACK TO NEWS