اطلاعیه بورس های ICCR کشور دوست هندوستان برای مقاطع ماستری و دکتورا

baqir_hiadari

Due

-

به اطلاع عموم متقاضیان بورسیه های آی سی سی آر هند که در امتحان انگلیسی اداره ملی امتحانات کامیاب شده اند رسانیده می شود که:

با توجه به مراجعه مکرر کاندیدان مبنی بر اینکه زمان کافی برای تکمیل اسناد ندارند و درخواست نموده اند تا اسناد خویش را بعد ازکامیاب شدن در امتحان سفارت تکمیل نمایند.

با توجه به این امر به منظور رسیدگی به درخواست متقاضیان با وجود آنکه در نامه رسمی سفارت محترم جمهوری هندوستان مقیم کابل مشخص ذکر گردیده است تا کاندیدان با تمام اسناد به سفارت مذکور معرفی گردند، وزارت تحصیلات عالی درخواست متقاضیان را با سفارت محترم کشور دوست هندوستان شریک نمود که خوشبختانه مورد قبول ایشان قرار گرفت.

بنابراین از تمامی 2500 کاندید موفق تقاضا می شود تا فورم ذیل را خانه پری نمایند تا وزارت تحصیلات عالی با توجه به آن کاندیدان را غرض سپری نمودن امتحان سفارت کشور دوست هندوستان به آن نهاد معرفی نموده و بعد از مشخص شدن نتیجه امتحان سفارت در راستای تکمیل اسناد شان اقدام نمایند.

از کاندیدان محترم تقاضا میشود تا فورم ضمیمه این اطلاعیه را الی ختم روز پنجشنبه به شکل کمپیوتری خانه پری و به غرفه 21 و 22 در وزارت تحصیلات عالی تسلیم نمایند و یا به ایمیل ادرس ذیل ایمیل نمایند.

Iccrmp.mohe@gmail.com

   و جهت معلومات بیشتر به شماره تلیفون :۰۲۰۲۵۰۰۳۲۴ تماس بگیرید.

برای دریافت فورم بالای لینک ذیل کلیک نمایید.

فورم

آخرین بورسیه ها

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۶:۲۲
Background image

اطلاعیه بورسیه های تحصیلی پوهنتون آسیایی به دوره لیسانس برای زنان، کشور بنگله دیش

       مؤسسه محترم برک از اعطای (۵۰) سیت بورسیه تحصیلی در پوهنتون آسیایی کشور بنگله دیش به دوره لیسانس برای قشر اناث در رشته های ذیل به وزارت تحصیلات عالی خبر داده است:

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۸ - ۹:۴۳ کابل
Background image

اطلاعیه بورسیه های تحصیلی کشور ترکیه برای 15 تن از دارنده گان بلند ترین نمرات کانکور سال 1398

وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد تا ۱۵ تن از دارنده گان بلند ترین نمرات کانکور سال ۱۳۹۸ را که لست شان ضم اطلاعیه هذا است، جهت شمولیت  در بورسیه های تحصیلی دوره لیسانس کشور ترکیه به جانب . . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۹:۲۷
Background image

اطلاعیه بورسیه های تحصیلی دوره لیسانس کشور مالیزیا

وزارت امور خارجه افغانستان از اعطای 20-30 سیت بورسیه تحصیلی دوره لیسانس در پوهنتون البخاری کشور مالیزیا تحت شرایط ذیل اطلاع داده است:

  1. کاندید فارغ صنف دوازدهم باشد.
  2. فیصدی نمرات . . .