اطلاعیه بورس های ICCR کشور دوست هندوستان برای مقاطع ماستری و دکتورا

baqir_hiadari

Due

-

به اطلاع عموم متقاضیان بورسیه های آی سی سی آر هند که در امتحان انگلیسی اداره ملی امتحانات کامیاب شده اند رسانیده می شود که:

با توجه به مراجعه مکرر کاندیدان مبنی بر اینکه زمان کافی برای تکمیل اسناد ندارند و درخواست نموده اند تا اسناد خویش را بعد ازکامیاب شدن در امتحان سفارت تکمیل نمایند.

با توجه به این امر به منظور رسیدگی به درخواست متقاضیان با وجود آنکه در نامه رسمی سفارت محترم جمهوری هندوستان مقیم کابل مشخص ذکر گردیده است تا کاندیدان با تمام اسناد به سفارت مذکور معرفی گردند، وزارت تحصیلات عالی درخواست متقاضیان را با سفارت محترم کشور دوست هندوستان شریک نمود که خوشبختانه مورد قبول ایشان قرار گرفت.

بنابراین از تمامی 2500 کاندید موفق تقاضا می شود تا فورم ذیل را خانه پری نمایند تا وزارت تحصیلات عالی با توجه به آن کاندیدان را غرض سپری نمودن امتحان سفارت کشور دوست هندوستان به آن نهاد معرفی نموده و بعد از مشخص شدن نتیجه امتحان سفارت در راستای تکمیل اسناد شان اقدام نمایند.

از کاندیدان محترم تقاضا میشود تا فورم ضمیمه این اطلاعیه را الی ختم روز پنجشنبه به شکل کمپیوتری خانه پری و به غرفه 21 و 22 در وزارت تحصیلات عالی تسلیم نمایند و یا به ایمیل ادرس ذیل ایمیل نمایند.

Iccrmp.mohe@gmail.com

   و جهت معلومات بیشتر به شماره تلیفون :۰۲۰۲۵۰۰۳۲۴ تماس بگیرید.

برای دریافت فورم بالای لینک ذیل کلیک نمایید.

فورم

آخرین بورسیه ها

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۹:۲۷
Background image

اطلاعیه بورسیه های تحصیلی دوره لیسانس کشور مالیزیا

وزارت امور خارجه افغانستان از اعطای 20-30 سیت بورسیه تحصیلی دوره لیسانس در پوهنتون البخاری کشور مالیزیا تحت شرایط ذیل اطلاع داده است:

  1. کاندید فارغ صنف دوازدهم باشد.
  2. فیصدی نمرات . . .
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۹:۱۶
Background image

اطلاعیه بورسیه های تحصیلی دوره لیسانس کشور ازبکستان

سفارت ازبکستان مقیم کابل طی یاد داشت شماره 01/362-UZ  مورخ 20/12/2019 خویش از اعطای 50 سیت بورسیه تحصیلی کشور ازبکستان در رشته های مختلف برای سال 2020/2021 به این وزارت خبر داده است.

ب . . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۸:۱۵ کابل
Background image

اطلاعیه بورس های تحصیلی مقاطع ماستری کوویست کشور هندوستان

کشور هندوستان در چارچوب  همکاری های علمی و فرهنگی خویش از اعطای (47) سیت بورسیه تحصیلی در مقطع ماستری با تفکیک کتگوری های ذیل:

  • (40) سیت بورسیه (75)فیصد معافیت در فیس تحصیلی در مقطع . . .