اطلاعیه وزارت تحصیلات عالی پیرامون تاریخ و اخذ کارت امتحان و بایومتریک کاندیدان بورس های ICCR کشور هندوستان برای دوره های ماستری و دکتورا

baqir_hiadari

Due

-

به اطلاع تمام کاندیدان بورس های دوره ماستری ودوکتورا، ICCR کشور هندوستان که رسما از طریق ادارات مختلف دولتی و همچنان کاندیدان طبقه اناث که طور آزاد ثبت نام نموده اند و لست اسمای شان ضم اطلاعیه هذا است موجود باشند، به  روز های دو شنبه ، سه شنبه و چهار شنبه تاریخ های   ۲۵ ، ۲۶ و ۲۷ قوس ۱۳۹۸ جهت اخذ کارت امتحان به پوهنتون تعلیم و تربیه شهید استاد ربانی و تکمیل پروسه بایومتریک در ادیتوریم پوهنتون پولی تخنیک به ساعت ( ۹) بجه قبل ازظهر  با یک قطعه عکس 4x3، اصل تذکره تابعیت ومبلغ 500 افغانی حق الشمول امتحان بورس های تحصیلی هندوستان مراجعه نمایند. امتحان متذکره به روز جمعه مورخ 29/9/1398 ساعت 8 بجه قبل از ظهر اخذ خواهند شد.

بعد از اعلان نتیجه امتحان، کاندیدانی که امتحان را موفقانه سپری نموده از جانب محترم اداره ملی امتحانات به عنوان کاندید کامیاب معرفی می گردند الی 7 جدی 1398 فرصت دارند، تا اجراآت ذیل را انجام دهند:

  • ثبت نام در سیستم مدیریت بورسیه های افغانستان با مراجعه به وب سایت وزارت تحصیلات عالی www.mohe.gov.af و با کلیک نمودن روی دکمه سیستم مدیریت بورس ها.
  • ثبت ثبـــــت نـــــــــام در پــــــورتال آنـــــــلاین بورســـــیه هــــای ICCR از طـــریق سایت انترنتی :  www.a2ascholarships.iccr.gov.in
  • کاندیدان باید تمام فورم های مورد نیاز که در سیستم مدیریت بورسیه های افغانستان شامل فورم کاندیدی، تعهد نامه، تضمین خط و فورم صحی (در یکی از لابراتوار های معتبر که سرتفیکت صحی ارایه نماید)، شهادتنامه  مکتب را از طریق سیستم مدیریت بورسیه ها به وزارت تحصیلات عالی ارسال و در عین حال اصل تمامی اسناد خویش را به شمول پرنت فورم آنلاین درخواستی بورس ICCR جانب کشور بورس دهنده را به وزارت تحصیلات عالی تسلیم نمایند.

به منظور آشنایی با چگونگی استفاده از سیستم مدیریت بورسیه های افغانستان می توانند ویدیوی رهنمود استفاده از سیستم را که لینک آن در سیستم مدیریت بورسیه ها موجود است، مشاهده نمایند.

۱- کاندیدان محترم می توانند جهت اخذ معلومات بیشتر در زمینه چگونگی ثبت نام در ویب سایت کشور بورس دهنده رهنمود ضمیمه این اطلاعیه را مطالعه نمایند.

۲- تمامی کاندیدان مکلف هستند تا از درست بودن معلومات ارایه شده در فورم ها اطمینان کامل حاصل نمایند. در صورتیکه به دلیل مغایرت معلومات شامل عدم تطابق نام، تخلص، نام پدر، شماره پاسپورت، نمبر تذکره تابعیت، سال تولد، سال فراغت، معلومات مربوط به اقارب و سایر معلومات طی مراحل اسناد شان متوقف گردد حق شکایت را نخواهند داشت و هیچ فرصتی برای اصلاح معلومات ارایه شده فراهم نخواهد شد)

برای دریافت جدول اسم های کاندیدان و تاریخ اخذ کارت امتحان بالای لینک ذیل کلیک نمایید.

جدول امتحان بورس هند

فورم راهنمایی

لست کاندیدان

 

آخرین بورسیه ها

شنبه ۱۳۹۹/۶/۱ - ۱۰:۴۲
Background image

اطلاعیه مجدد بورس های تحصیلی دوره لیسانس کشور کویت

کشور کویت از اعطای  چهار سیت بورسیه های تحصیلی در مقطع لیسانس به این وزارت خبر داده است که موضوع به مقام محترم وزارت ارائه و در  بخشی از آن چنین هدایت فرمودند:

"بورسیه اختصاص یافته از . . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۳۰ - ۹:۳۶
Background image

اطلاعیه تمدید بورس تحصیلی پوهنتون الازهر مصر در مقاطع ماستری و دوکتورا

سفارت جمهوری عربی مصر در کابل از اعطای 100 سیت بورسیه های تحصیلی در مقاطع ماستری و دوکتورا در پوهنتون الازهر   مصر برای سال 2020 2021 خبر داده است، که (90) نود فیصد در بخش های ادبیات . . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۳۰ - ۹:۲۳
Background image

اطلاعیه تمدید بورس تحصیلی پوهنتون الازهر مصر در مقطع لیسانس

پوهنتون الازهر شریف از اعطای100 سیت بورس های تحصیلی در مقطع لیسانس برای سال 2020-2021 خبر داده است 90 فیصد آن در رشته های ادبیات و علوم دینی با سهمگیری مساویانه به خانم ها و آقایان در . . .