نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی با شماری از مسوولان نهاد های تحصیلات عالی دیدار نمود

Azizorayakhel.admin
پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳ - ۴:۱۴
ش

دکتور عباس بصیر نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی طی نشست های جداگانه با شماری از وکلای مردم در شورای ملی، مسوولان و اساتید نهاد های تحصیلات عالی دولتی و خصوصی و اعضای جامعه مدنی دیدار نمود.

در این دیدار ها دکتور عباس بصیر نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی برنامه ها، پلان ها و اهداف اساسی رهبری جدید وزارت تحصیلات عالی را با آنان شریک ساخته گفت که ما می خواهیم تا پوهنتون های کشور مطابق رسالت و مسوولیت شان در راستای تولید علم و دانش؛ هدایت کننده سایر سکتور های کشور و تقویت کننده نظام اقتصادی افغانستان، باشند.

همچنان وکلای مردم در شورای ملی، مسوولان و اساتید نهاد های تحصیلات عالی دولتی و خصوصی و اعضای جامعه مدنی ضمن حمایت از برنامه های سازنده رهبری جدید وزارت تحصیلات عالی، دکتور عباس بصیر را یک شخصیت ملی و برازنده عنوان نموده، موجودیت ایشان را در سطوح رهبری یک نهاد مهم اکادمیک مانند وزارت تحصیلات عالی موثر خواندند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۹ - ۵:۴۹
Background image

وزارت تحصیلات عالی روی بهبود آموزشی و زیر بنایی موسسه تحصیلات عالی غور توجه جدی می نماید

دکتور عباس بصیر نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی طرح ها و پیشنهادات مردم غور را استماع نموده و به آنان وعده سپرد که روی بهبود وضعیت آموزشی و زیربنایی مؤسسه تحصیلات عالی این ولایت،. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۹ - ۴:۳۴
Background image

دکتور عباس بصیر با سفیر پاکستان ملاقات نمود

هشتصد تن از جوانانی که قبلا در بورسیه های تحصیلی کشور پاکستان کامیاب شده اند، در روزهای آینده ویزه های شان صادر و به آن کشور اعزام خواهند شد.

این مطلب در ملاقاتی که امروز میان دکتور. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۸ - ۱۲:۳۳
Background image

پروسه بازنگری 33 پوهنتون و موسسه دولتی و خصوصی آغاز می شود

قرار است پروسه بازنگری 33 پوهنتون و موسسه دولتی و خصوصی کشور در چارچوب تضمین کیفیت و اعتبار دهی تا یک هفته دیگر آغاز گردد.

به همین منظور ورکشاپ چهار روزه آموزشی معرفی چارچوب تضمین. . .

BACK TO NEWS