پلان کاری پروژه (AHEAD) از سوی هیئت رهبری وزارت تحصیلات عالی استماع گردید

baqir_admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۴:۵۹
ل

این پلان بخشی از پلان پنجساله پروژه یاد شده می باشد که از سوی دفتر اداره انکشاف بین المللی ایالات متحده امریکا تمویل می گردد.

در محفلی که به همین مناسبت در وزارت تحصیلات عالی دایر شد، وزیرتحصیلات عالی، معینان علمی و مالی و اداری و تعدادی از روئسای ادارات مرکزی این وزارت و مسوولان اداره ( USAID) و پروژه (AHEAD) شرکت نموده بودند.

در این نشست نخست پلان کاری متذکره توسط یک تن از مسوولان این دفتر در بخش های زراعت، طب، تجارت و تعلیم و تربیه ارایه گردید.

دکتور عباس بصیر وزیر تحصیلات عالی با تشکر از همکاری های قبلی اداره ( USAID) در بخش تقویت تحصیلات عالی کشور و آمادگی این اداره برای تطبیق پروژه های جدید در این عرصه، برنامه های کاری خویش را در راستای توسعه و پیشرفت تحصیلات عالی کشور تشریح نموده همکاری اداره ( USAID) را در زمینه مؤثر خواند.

همچنان معینان علمی و مالی و اداری این وزارت نیز روی نیازمندی های وزارت تحصیلات عالی و تلاش جهت هماهنگی پلان کاری پروژه تقویت تحصیلات عالی برای انکشاف افغانستان با پلان استراتیژیک وزارت تحصیلات عالی صحبت نموده نظریات و پیشنهادات شان را در زمینه ارایه کردند.

پلان کاری متذکره پس از بحث و تبادل نظر در پرنسیب مورد تایید هیئت رهبری وزارت تحصیلات عالی قرار گرفت.

همکاران پروژه (AHEAD) با تشکر از وزارت تحصیلات عالی وعده سپردند تا نظریات و پیشنهادات مسوولان این وزارت را در پلان یاد شده شامل نمایند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۹ - ۱۰:۲۵
Background image

جلسه هماهنگی واحد جندر و کمیته منع آزار و اذیت جنسیتی وزارت تحصیلات عالی با هیأت ریاست څارنوالی منع آزار و اذیت زنان دایر شد

در این جلسه که تحت ریاست مصطفی یونس زاد رییس منابع بشری وزارت تحصیلات عالی دایر گردید، ملکه قاسمی آمر جندر و نمایندگان ریاست های مختلف وزارت تحصیلات عالی نیز شرکت نموده بودند.

در ابتدا. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۹ - ۱۰:۱۶
Background image

جلسه نوبتی کمیته بازنگری و مرور ساختار تشکیلاتی ادارات مرکزی وزارت تحصیلات عالی دایر شد

جلسه نوبتی کمیته بازنگری و مرور ساختار تشکیلاتی ادارات مرکزی وزارت تحصیلات عالی، تحت ریاست معین مالی و اداری این وزارت دایر شد.

در آغاز جلسه نور احمد درویش معین مالی و اداری وزارت. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۹ - ۱۰:۱۳
Background image

وزیر فواید عامه کشور و هیئت همراه شان با رهبری پوهنتون قندهار دیدارکردند

انجنیر نجیب الله یمین وزیر فواید عامه کشور و هیئت همراه شان با رهبری پوهنتون قندهار دیدارکردند.

 در این دیدار که در دفتر والی کندهار انجام یافت، وزیر فواید عامه  با  رئیس پوهنتون. . .

BACK TO NEWS