اطلاعیه بورسیه تحصیلی کالج کویست شهر چاندیگر کشور هندوستان در مقطع لیسانس

baqir_hiadari

Due

-

کشور هندوستان از اعطای بورسیه تحصیلی در کالج ساینس و تکنالوژی  (Quest Collage of Science & Technology) واقع در شهر چاندیگر هند از اعطای بورسیه تحصیلی با  تخفیف 75 و 70 فیصد در مقطع لیسانس و سه سیت رایگان نیز مقطع لیسانس خبر داده است.

 بناءً به اطلاع آنعده از متقاضیان محترم که فارغ سال های  1396 الی 1398 بوده و فیصدی نمرات سه ساله مکتب شان 75 فیصد بلندتر باشند میتوانند برای بورسیه مذکور ثبت نام نمایند.

اسناد مورد نیاز:

  • شهادتنامه مکتب
  • تذکره تابعیت

بناءً علاقمندان محترم میتوانند الی تاریخ 25/ 10/1398 جهت ثبت نام در بورسیه مذکور به غرفه شماره (21) دفتر عمومی پذیرش وزارت تحصیلات عالی همرا با اسناد اصل خویش مراجعه نمایند.

قابل یاد آوریست متقاضیان محترم میتوانند سایر معلومات که ضمیمه اطلاعیه هذا قابل دسترس می باشد بدست آورده می توانند.

برای دریافت سایر معلومات بالای لینک ذیل کلیک نمایید.

دانلود

آخرین بورسیه ها

شنبه ۱۳۹۹/۶/۱ - ۱۰:۴۲
Background image

اطلاعیه مجدد بورس های تحصیلی دوره لیسانس کشور کویت

کشور کویت از اعطای  چهار سیت بورسیه های تحصیلی در مقطع لیسانس به این وزارت خبر داده است که موضوع به مقام محترم وزارت ارائه و در  بخشی از آن چنین هدایت فرمودند:

"بورسیه اختصاص یافته از . . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۳۰ - ۹:۳۶
Background image

اطلاعیه تمدید بورس تحصیلی پوهنتون الازهر مصر در مقاطع ماستری و دوکتورا

سفارت جمهوری عربی مصر در کابل از اعطای 100 سیت بورسیه های تحصیلی در مقاطع ماستری و دوکتورا در پوهنتون الازهر   مصر برای سال 2020 2021 خبر داده است، که (90) نود فیصد در بخش های ادبیات . . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۳۰ - ۹:۲۳
Background image

اطلاعیه تمدید بورس تحصیلی پوهنتون الازهر مصر در مقطع لیسانس

پوهنتون الازهر شریف از اعطای100 سیت بورس های تحصیلی در مقطع لیسانس برای سال 2020-2021 خبر داده است 90 فیصد آن در رشته های ادبیات و علوم دینی با سهمگیری مساویانه به خانم ها و آقایان در . . .