اطلاعیه بورسیه پوهنتون UNISA کشور اندونیزیا در مقاطع لیسانس و ماستری

baqir_admin
ل

Due

-

پوهنتون UNISA کشور اندونیزیا از اعطای تعدادی از بورس های تحصیلی خویش در مقاطع لیسانس و ماستری برای سال 1400 خبر داده که 20 سیت بورس تحصیلی آن تحت شرایط ذیل اعلان می گردد.

شرایط و اسناد مورد نیاز

  • عکس با پس زمینه سرخ و داشتن پاسپورت که حداقل مدت اعتبار آن 2 سال باشد.
  • شهادتنامه و نمرات سه ساله مکتب کاندید واجد شرایط برای دوره لیسانس حداقل فیصدی آن %70 کمتر نباشد و تائید ادارات ذیربط را نیز دارا باشد.
  • دیپلوم و ترانسکریپت نمرات کاندید واجد شرایط برای دوره ماستری یا دوکتورا حداقل فیصدی آن %65 کمتر نباشد و تائید ادارات ذیربط را نیز دارا باشد.
  • داشتن تذکره تابعیت و ضمناً متقاضی شهروند اندونیزیایی نباشد.
  • همه اسناد متقاضی ترجمه شده به زبان انگلیسی باشد.
  • سن کاندید برای دوره لیسانس زیر 25 سال و برای مقطع ماستری بیشتر از 35 سال نباشد.
  • ثبت نام بطور آنلاین در ویب سایت http://oia.unesa.ac.id/  https://unesa.ac.id/ or   بوده  و الی تاریخ 1 آگست 2021 مطابق 10 اسد 1400 می باشد بعد از موعد تعیین شده هیچ کاندیدی پذیرفته نمی شود.
  • ارسال فورم در خواستی و سایر اسناد مرتبط به آن مستقیماً از جانب خود متقاضی به شکل آنلاین از طریق لینک http://oia.unesa.ac.id/  https://unesa.ac.id/ or انجام می گیردد.
  • متقاضیان واجد شرایط برای معلومات بیشتر در مورد بورس های متذکره با ایمیل آدرسEmail:international_offce@unesa.ac.id  و به شماره های  623199423006  + و  6287851437664+ به تماس شوند.

امتیازات بورس:

  • مصارف فیس پوهنتون، فیس آموزشی زبان و محل اقامت رایگان بوده و مدد معاش به عهده جانب ج.ا. افغانستان می باشد.

بناً به اطلاع علاقمندان واجد شرایط رسانیده می شود، در صورتیکه خواهان ثبت نام در بورس های تحصیلی کشور مذکور باشند بر علاوه تکمیل پروسه ثبت نام آنلاین در ویب سایت مذکور می توانند، جهت ثبت نام و اخذ فورم های لازم  به غرفه شماره ۲۱ دفتر عمومی پذیرش وزارت تحصیلات عالی همراه با اصل اسناد فوق الذکر خویش مراجعه نموده الی تاریخ 26 جولای2021 مطابق 4/اسد/1400  دوباره آنها را تسلیم نمایند.

کاپی ضمایم بورس قابل دریافت می باشد.

برای معلومات بیشتر روی لینک کلیک کنید.

دانلود

آخرین بورسیه ها

دوشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۶ - ۷:۱۱ مالیزیا
Background image

اطلاعیه بورس های تحصیلی دوره لیسانس پوهنتون البخاری کشور مالیزیا!

سفارت افغانستان مقیم کشور کوالالامپور از اعطای بورس های تحصیلی دوره لیسانس برای جدید الشمولان سمستر ماه اکتوبر2022 تحت شرایط ذیل خبر داده است که بورس مذکور طبق هدایت مقام محترم وزارت . . .

شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۰ برونای
Background image

اطلاعیه بورسیه تحصیلی مقاطع لیسانس و ماستری کشور برونای دارالسلام


سفارت افغانستان مقیم کوالا لامپور- مالیزیا به اساس یادداشت کمیشنری عالی کشور برونای دارالسلام از اعطای بورس های تحصیلی خویش برای اتباع خارجی در مقطع لیسانس و ماستری  برای سال تحصیلی . . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۸ - ۸:۳۲
Background image

اطلاعیه بورس تحصیلی کشور سویس در مقاطع دوکتورا ، فوق دوکتورا و بورسیه تحصیلی دوره تحقیقاتی

اداره انکشافی و همکاری سویس در افغانستان، از اهدای محدود بورسیه های آزاد تحصیلی در مقاطع دوکتورا (PhD)، فوق دوکتورا (Post Doctorate) و بورسیه تحصیلی دوره تحقیقاتی (Research) برای یک . . .