اطلاعیه بورسیه پوهنتون UNISA کشور اندونیزیا در مقاطع لیسانس و ماستری

baqir_admin
ل

Due

-

پوهنتون UNISA کشور اندونیزیا از اعطای تعدادی از بورس های تحصیلی خویش در مقاطع لیسانس و ماستری برای سال 1400 خبر داده که 20 سیت بورس تحصیلی آن تحت شرایط ذیل اعلان می گردد.

شرایط و اسناد مورد نیاز

  • عکس با پس زمینه سرخ و داشتن پاسپورت که حداقل مدت اعتبار آن 2 سال باشد.
  • شهادتنامه و نمرات سه ساله مکتب کاندید واجد شرایط برای دوره لیسانس حداقل فیصدی آن %70 کمتر نباشد و تائید ادارات ذیربط را نیز دارا باشد.
  • دیپلوم و ترانسکریپت نمرات کاندید واجد شرایط برای دوره ماستری یا دوکتورا حداقل فیصدی آن %65 کمتر نباشد و تائید ادارات ذیربط را نیز دارا باشد.
  • داشتن تذکره تابعیت و ضمناً متقاضی شهروند اندونیزیایی نباشد.
  • همه اسناد متقاضی ترجمه شده به زبان انگلیسی باشد.
  • سن کاندید برای دوره لیسانس زیر 25 سال و برای مقطع ماستری بیشتر از 35 سال نباشد.
  • ثبت نام بطور آنلاین در ویب سایت http://oia.unesa.ac.id/  https://unesa.ac.id/ or   بوده  و الی تاریخ 1 آگست 2021 مطابق 10 اسد 1400 می باشد بعد از موعد تعیین شده هیچ کاندیدی پذیرفته نمی شود.
  • ارسال فورم در خواستی و سایر اسناد مرتبط به آن مستقیماً از جانب خود متقاضی به شکل آنلاین از طریق لینک http://oia.unesa.ac.id/  https://unesa.ac.id/ or انجام می گیردد.
  • متقاضیان واجد شرایط برای معلومات بیشتر در مورد بورس های متذکره با ایمیل آدرسEmail:international_offce@unesa.ac.id  و به شماره های  623199423006  + و  6287851437664+ به تماس شوند.

امتیازات بورس:

  • مصارف فیس پوهنتون، فیس آموزشی زبان و محل اقامت رایگان بوده و مدد معاش به عهده جانب ج.ا. افغانستان می باشد.

بناً به اطلاع علاقمندان واجد شرایط رسانیده می شود، در صورتیکه خواهان ثبت نام در بورس های تحصیلی کشور مذکور باشند بر علاوه تکمیل پروسه ثبت نام آنلاین در ویب سایت مذکور می توانند، جهت ثبت نام و اخذ فورم های لازم  به غرفه شماره ۲۱ دفتر عمومی پذیرش وزارت تحصیلات عالی همراه با اصل اسناد فوق الذکر خویش مراجعه نموده الی تاریخ 26 جولای2021 مطابق 4/اسد/1400  دوباره آنها را تسلیم نمایند.

کاپی ضمایم بورس قابل دریافت می باشد.

برای معلومات بیشتر روی لینک کلیک کنید.

دانلود

آخرین بورسیه ها

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۸:۳۳
Background image

اطلاعیه بورسیه تحصیلی کشور ترکیه


وزارت محترم امور خارجه امارت اسلامی افغانستان به تاسی از یادداشت رسمی سفارت محترم کشور ترکیه مقیم کابل از برگزاری امتحان TR-YOS برای پذیرش محصلان و متقاضیان تحصیل به مصرف شخصی در کشور . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۸:۳۰
Background image

اطلاعیه بورسیه تحصیلی کشور برونای

کشور برونای از اعطای بورسهای تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی لیسانس،‌ماستری در پنج پوهنتون معتبر آن کشور که در ذیل ذکر میگردد برای سال 2023/2024 خبر داده است:
•    Universiti Brunei . . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۷ - ۶:۵۳
Background image

اطلاعیه بورسیه تحصیلی 2023- 2024 کشور فدراتیف روسیه درمقاطع دوکتورا، ماستری ولیسانس

سفارت فدراسیون روسیه در افغانستان به منظور کمک در بخش تعلیم و تربیه کادر های ملی، بتعداد 500 سیت بورسیه تحصیلی را در مقاطع تحصیلی لیسانس، ماستری و دوکتورا، جهت پذیرش جوانان افغان برای . . .