اطلاعیه بورس های تحصیلی دوره لیسانس پوهنتون البخاری کشور مالیزیا!

Akmal_admin

Due

-

Location مالیزیا

سفارت افغانستان مقیم کشور کوالالامپور از اعطای بورس های تحصیلی دوره لیسانس برای جدید الشمولان سمستر ماه اکتوبر2022 تحت شرایط ذیل خبر داده است که بورس مذکور طبق هدایت مقام محترم وزارت تحصیلات عالی بصورت آزاد اعلان می گردد.

شرایط و اسناد مورد نیاز:

- داشتن شهادت نامه مکتب که فیصدی نمرات آن کمتر از 70 فیصد نبوده و درعین حال تائیدی وزارت امور خارجه را نیز دارا باشد "اصل شهادت نامه در زمان ثبت نام ضروری میباشد."

- پاسپورت .

- تذکره تابعیت .

- عواید ماهوار خانواده کاندیدان کمتر از "300" سه صد دالر امریکایی باشد.

- سن متقاضی بین 18 الی 22 سال باشد.

- حالت مدنی کاندید مجرد باشد.

بورسیه مذکور شامل فیس تدریس، لیلیه و جیب خرج محصل در طول دوره تحصیل می گردد.

برای معلومات بیشتر در مورد رشته های تحصیلی، چگونگی تمویل مصارف و سایر موارد علاقمندان میتوانند به آدرس انترنتی apply.aiu.edu.my مراجعه و فورم در خواستی را تکمیل و تمام اسناد را جهت ارزیابی پوهنتون به لینک مربوط ارسال نمایند.

کمیته ارزیابی پوهنتون مزبور اسناد تحصیلی کاندید ها را مرور و در صورت ضرورت کاندیدان به صورت انفرادی از طریق آنلاین مصاحبه انجام داده و به افراد واجد شرایط بورسیه اعطا می نماید و متقاضیان که موفق به دریافت بورس شوند دروس شان در سمستر ماه اکتوبر 2022 آغاز خواهد شد .

بناً به اطلاع علاقه مندان واجد شرایط رسانیده می شود، در صورتیکه خواهان ثبت نام در بورس های تحصیلی کشور مذکور باشند بر علاوه تکمیل پروسه ثبت نام آنلاین در وب سایت مذکور قبل از تاریخ 31 جولای 2022 مطابق 24/4/1401 می توانند جهت ثبت نام به غرفه شماره (15)پذیرش بخش ارتباط خارجه و تنظیم بورس ها همراه با اصل اسناد تحصیلی خویش مراجعه نموده و یک کاپی از اسناد خویش را تسلیم نمایند.

sa

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۲/۲/۲۸ - ۷:۴۲
Background image

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد

    بدین وسیله به تأسی ازفقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد، قرارداد پروژه تهیه وتدارک نیازمندی (5) قلم اجناس مورد ضرورت  . . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۲/۲۸ - ۵:۴۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد!

بدین وسیله به تآسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، {وزارت تحصیلات عالی} در نظر دارد، قرارداد پروژه تهیه و تدارک نیازمندی های وسایل تکنالوژی دفاتر . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۲/۱۹ - ۱۱:۱۷
Background image

اطلاعیه

جامعه عبدالله بن مسعود «رضی الله عنه» وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد که در سال روان ۱۴۰۲ هـ ش در بخش تخصص فی الافتاء والقضا فاضلان جدید را جذب نماید.
شرایط پذیرش:
1-    داشتن سند دوره . . .

بازگشت به اطلاعیه ها

آخرین بورسیه ها

یکشنبه ۱۴۰۲/۲/۱۷ - ۵:۱۶
Background image

اطلاعیه (۱۶)سیت بورسه تحصیلی کشور قزاقستان درمقطع لیسانس

وزارت امورخارجه امارت اسلامی افغانستان بتاسی ازنامه رسمی کشور قزاقستان ازاعطای بورسهای تحصیلی درمقطع لیسانس با شرایط ذیل خبرداده است:
اسناد مورد نیاز:
•    داشتن شهادتنامه مکتب باحداقل . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۸:۳۳
Background image

اطلاعیه بورسیه تحصیلی کشور ترکیه


وزارت محترم امور خارجه امارت اسلامی افغانستان به تاسی از یادداشت رسمی سفارت محترم کشور ترکیه مقیم کابل از برگزاری امتحان TR-YOS برای پذیرش محصلان و متقاضیان تحصیل به مصرف شخصی در کشور . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۸:۳۰
Background image

اطلاعیه بورسیه تحصیلی کشور برونای

کشور برونای از اعطای بورسهای تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی لیسانس،‌ماستری در پنج پوهنتون معتبر آن کشور که در ذیل ذکر میگردد برای سال 2023/2024 خبر داده است:
•    Universiti Brunei . . .