اطلاعیه تمدید بورس تحصیلی پوهنتون الازهر مصر در مقطع لیسانس

Azizorayakhel.admin

Due

-

پوهنتون الازهر شریف از اعطای100 سیت بورس های تحصیلی در مقطع لیسانس برای سال 2020-2021 خبر داده است 90 فیصد آن در رشته های ادبیات و علوم دینی با سهمگیری مساویانه به خانم ها و آقایان در رشته های ذیل اعلام میدارد:  رشته های  شرعیات و قانون،  اصول دین، دعوت اسلامی، زبان و ترجمه، مطبوعات، زبان عربی و 10 فیصد در رشته های علمی با داشتن شهادتنامه و نمرات سه ساله مکتب با سهمگیری مساویانه به خانم ها و آقایان در رشته های ذیل اعلام میدارد؛

 رشته های  تجارت، رشته زراعت،  رشته علوم ساینسی، رشته تربیت بدنی

شرایط برای کاندیدی :

1. مهارت کافی تحریر و تقریر گفتاری و نوشتاری در زبان عربی داشته باشند

2. سال فراغت کاندیدان پاینتر از 2018 یا 1397 نبوده و فیصدی نمرات کاندیدان بالاتر از 70 فیصد باشد

3.   وابسته و متمایل به احزاب سیاسی نباشند

4.  از یک خانواده صرف یکتن کاندید شده میتواند

 5. دارای صحت کامل بوده و مبتلا به امراض ساری نباشد

6. شخص کاندید و فامیل شان مشکلات امنیتی نداشته باشد

اسناد مورد نیاز؛ شهادتنامه مکتب، تذکره تابعیت، پاسپورت الکترونیکی، تکمیل فورم درخواستی کشور بورس دهنده که ضم اطلاعیه قابل دسترس است.

امتحان از زبان عربی، قرآن شریف و شرعیات به ساعت 10:30 قبل از ظهر در روز های دو شنبه، سه شنبه و چهار شنبه، که مطابق به تاریخ 31 آگست 2 و 1 سپتامبر 2020 مطابق ۱۰ ، ۱۱ و ۱۲ سنبله ۱۳۹۹ در سفارت مصر مقیم کابل اخذ می گردد.

بناً آنعده از علاقمندان که خواهان ثبت نام در بورسیه مذکور را داشته باشند جهت اخذ فورمه های مورد نیاز میتوانند به غرفه شماره ۲۱ پذیرش عمومی وزارت تحصیلات عالی مراجعه و قبل از تاریخ 27 اگست 2020 مطابق به ۲۰ سنبله ۱۳۹۹ اسناد خویش را تکمیل و بدسترس این وزارت قرار دهند.)

برای دریافت فورم بالای لینک ذیل کلیک نمایید.

فورم

آخرین بورسیه ها

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۱۰:۱۰
Background image

اطلاعیه ثبت نام بورسیه تحصیلی پوهنتون لمپونگ کشور اندونیزیا در مقاطع لیسانس، ماستری و دوکتورا

پوهنتون دولتی لمپونگ اندونیزیا طی یادداشت شماره 3017/UN26./K.S/2021 مورخ 2021/4/16 خویش جهت ترغیب جوانان افغانستان به ثبت نام بورسیه های تحصیلی در مقاطع لیسانس، ماستری و دوکتورا برای . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۴ - ۴:۵۷
Background image

اطلاعیه مجدد بورس های تحصیلی کشور عربستان سعودی در مقاطع (لیسانس، ماستری و دوکتورا)

کشور عربستان سعودی از اعطای 371 سیت بورس های تحصیلی در مقاطع لیسانس، ماستری و دوکتورا برای طبقه اناث و ذکور برای سال های 2021 الی 2022 خبر داده است:

اسناد مورد نیاز:

فیصدی نمرات مکتب . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۴ - ۴:۵۳
Background image

اطلاعیه بورس تحصیلی پوهنتون البخاری کشور مالیزیا در مقطع لیسانس

وزارت محترم امور خارجه ج.ا.افغانستان از اعطای 30 سیت بورس تحصیلی پوهنتون البخاری کشور مالیزیا در مقطع لیسانس خبر داده است بورس مذکور طبق هدایت مقام محترم وزارت تحصیلات عالی بصورت آزاد . . .