به سلسله تسریع روند آغاز کار عملی موسسه جدیدالتاسیس ولایت نورستان، سرپرست وزارت تحصیلات با هئیت اداری این موسسه دیدار نمود.

safiullah_user
یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۱ - ۷:۱۸
dd

در این دیدار پوهنمل عبدالتواب بالاکرزی معین علمی و سرپرست وزارت تحصیلات عالی در حالیکه نور احمد درویش معین مالی و اداری این وزارت نیز حضور داشت، بر تسریع آغاز فعالیت عملی موسسه تحصیلات عالی نورستان تاکید ورزید.

پوهنمل بالاکرزی گفت، که هیئت اداری موسسه تحصیلات نورستان با جدیت و سرعت کار های مقدماتی خویش را در بخش های آماده ساختن صنوف درسی، دفاتر اداری، جذب کادر های ورزیده و جوان، کار روی پلان استراتیژیک و اولویت بندی برنامه ها و تهیه تجهیزات مورد نیاز آغاز نمایند.

سرپرست وزارت تحصیلات عالی بخاطر تقویت زبان و ادبیات پشه یی و نورستانی به رییس موسسه تحصیلات عالی نورستان هدایت داد تا روی زمینه های ایجاد دیپارتمنت های متذکره کار های مقدماتی آغاز گردد.

در این دیدار پوهنمل عبدالصبور غفورزی رییس موسسه تحصیلات عالی نورستان با ابراز تشکری از اعتماد و باور مقام ریاست جمهوری و وزارت تحصیلات عالی بخاطر سپردن مسوولیت این نهاد علمی به ایشان، وعده سپرد که مطابق هدایات و رهنمایی های مقام رهبری وزارت تحصیلات عالی برنامه ها و کار های شان را تنظیم نموده و در اسرع وقت به آن رسیدگی خواهد شد.

قابل ذکر است که به اساس پیشنهاد وزارت تحصیلات عالی و منظوری مقام عالی ریاست جمهوری پوهنمل عبدالصبور غفورزی به حیث رییس موسسه تحصیلات عالی نورستان، پوهندوی حبیب الرحیم شینواری به حیث معاون علمی و پوهنمل جاوید صاحب زاده به صفت رییس پوهنحی تعلیم و تربیه این موسسه تقرر حاصل نموده اند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۵:۱۸
Background image

جلسه نوبتی کمیسیون موسسات تحصیلات عالی خصوصی دایر گردید

جلسه نوبتی کمیسیون موسسات تحصیلات عالی خصوصی تحت ریاست معین علمی و سرپرست وزارت تحصیلات عالی و با اشتراک اعضای محترم کمیسیون یاد شده دایر شد.

در آغاز جلسه پوهنمل عبدالتواب بالاکرزی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۵:۱۴
Background image

از روز بیرق ملی در وزارت تحصیلات عالی تجلیل شد

از هفتم اسد روز بیرق ملی کشور، در وزارت تحصیلات عالی تجلیل بعمل آمد.

در مراسم ویژه ی که به همین مناسبت در محوطه وزارت تحصیلات عالی با حضورداشت هئیت رهبری وزارت تحصیلات عالی، منسوبین. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۶ - ۱۰:۵۲
Background image

نشستی به منظور طرح بازدید قبل از بازنگری و غنامندی آن در جریان دوره آموزشی برگزار شد

به منظور گرد آوری نظریات و پیشنهادات رؤسا و معاونان علمی نهادهای تحصیلات عالی دولتی و خصوصی در مورد طرح بازدید قبل از بازنگری و غنامندی آن در جریان دورۀ آزمایشی که قرار است به زودی آغاز. . .

BACK TO NEWS