جلسه ای به منظور هماهنگی میان دفتر سخنگوی وزارت تحصیلات عالی و مسوولان نشراتی پوهنتون ها دایر شد

baqir_admin
یکشنبه ۱۳۹۹/۸/۴ - ۱۱:۵۰
a

به منظور هماهنگی میان دفتر سخنگوی وزارت تحصیلات عالی و مسؤولان نشراتی پوهنتون های مرکز و ولایات امروز جلسه ای از طریق ویدیو کنفرانس دایر گردید.

در این جلسه نور احمد درویش معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی از مسؤولان نشراتی پوهنتون های کشور خواست تا فعالیت های نشراتی شان را بهبود بخشند. نور احمد درویش به مسوولان نشراتی پوهنتون ها هدایت داد تا پلان های نشراتی شان را آماده نموده و با دفتر سخنگوی وزارت تحصیلات عالی شریک سازند تا در بخش نشراتی هماهنگی های لازم تقویت گردد.

معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی روی ارتقای ظرفیت کارمندان نشراتی واحد های دومی وزارت تاکید ورزیده و از تدویر ورکشاپ ها در زمینه خبر داد.

در جریان این ویدیو کنفرانس پوهنیار حامد عبیدی سخنگوی وزارت تحصیلات عالی برنامه های کاری شان را در بخش آگاهی دهی و بهبود امور نشراتی با مسؤولان نشراتی پوهنتون های ولایات شریک نموده و خواهان همکاری و هماهنگی آنان در جهت تطبیق برنامه های یاد شده گردید.

پوهنیار حامد عبیدی تدویر ورکشاپ های ارتقای ظرفیت را در بهبود امور نشراتی و رفع چالش های موجود در این راستا ارزنده خوانده اظهار داشت که منبعد جلساتی را در هر ماه یک بار با مسوولان نشراتی پوهنتون ها دایر خواهد نموده و برای پیشرفت امور نشراتی به صورت جدی کار خواهند کرد.

در ختم این نشست سخنگوی وزارت تحصیلات عالی پیشنهادات و نظریات مسؤولان نشراتی پوهنتون های مرکز و ولایات را استماع نموده وعده سپرد که مشکلات شان را با هیأت رهبری وزارت شریک نموده و در جهت حل آن از هیچ نوع سعی و تلاش دریغ نخواهد کرد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۰ - ۱۱:۵۷
Background image

ورکشاپ سه روزه آموزش برنامه های ایدکس و افغان ایکس امروز پایان یافت

در محفلی که بدین مناسبت در پوهنتون پولی تخنیک کابل دایر شد، معین علمی، شماری از روسا، مشاور وزارت تحصیلات عالی و همچنان هیأت رهبری و استادان پوهنتون پولی تخنیک کابل اشتراک ورزیده بودند.. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۰ - ۱۱:۳۰
Background image

مرکز صلح در پوهنتون سید جماالدین افغان ولایت کنر افتتاح شد

در مراسم افتتاح مرکز یاد شده والی کنر، روئسای پوهنتون های کنر و ننگرهار، تعدادی از استادان، منشی شورای ولایتی کنر، بزرگان قومی، جوانان، اعضای جامعه مدنی و محصلان شرکت نموده بودند.

رئیس. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۰ - ۱۱:۹
Background image

محصلان پوهنځی ‌های حقوق و شرعیات پوهنتون بدخشان، فراغت‌شان را از برنامه‌ی کلینیک حقوقی، جشن گرفتند

123 تن محصل اعم از پسران و دختران، بعد از فراگرفتن آموزش‌ها و مهارت ‌های کلینیک حقوقی، فراغت حاصل کردند.

در محفلی که به همین مناسبت در قصر کوکچه‌ی فیض‌آباد، دایر شده بود، هیأت رهبری و. . .

BACK TO NEWS