شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم صاحب سرپرست وزارت تحصیلات عالی طی نشستی با کارمندان ریاست عمومی جامعات و تخصصات دینی دیدار نمود.

eshaq_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۴ - ۴:۳۸
rtretere

این نشست که در تالارجلسات ریاست متذکره دایر گردیده بود. درآغاز تمام کار مندان ریاست یادشده خودشان را به سرپرست وزیر تحصیلات عالی معرفی نمودند.
 سپس سرپرست وزارت تحصیلات عالی در این نشست طی سخنانی بیان داشت که هدف همه ما خدمت به دین مبین اسلام و کشور مان افغانستان است، باید در هر بخش کار به اهل کار سپرده شود. موصوف همچنان تاکید نموده که در قسمت ار زیابی و طی مراحل اسناد علماء کرام و مجاهدین ا.ا.ا سهولت های لازم در نظر گرفته شود.  
در پایان این نشست مولوی سیف الدین حماد رئیس عمومی ریاست جامعات و تخصصات دینی در مورد کار فعالیت ، چگونگی ار زیابی و طی مراحل اسناد علمای کرام و مجاهدین معلومات ارایه نموده مشکلات و پیشنهادات شان را دراین زمینه شریک نمود. که در مورد حل مشکلات یاد شده از طرف سرپرست وزارت تحصیلات عالی و عده همکاری داده شد. نشست با دعایه خیر خاتمه یافت.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۴۰
Background image

جلسه هماهنگی ریاست ارشاد و دعوت وزارت تحصیلات عالی تحت ریاست شیخ شاکر الله وحدت رئیس ارشاد و دعوت این وزارت با آمرین ارشاد ودعوت نهاد های تحصیلی خصوصی مرکزی دایرگردید.

در نخست جلسه با تلاوت آیات از کلام الله مجید آغاز و سپس مولوی صاحب ولی محمد معاون ریاست ارشاد و دعوت وزارت تحصیلات عالی به اشتراک کننده گان در مورد مسؤلیت های دینی شان در قبال جامعه علی. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۴۰
Background image

جلسه انسجام امور کاری معینیت مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی، به ریاست مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری این وزارت، دایر شد.

جلسه متذکره که با تلاوت آیات چند از قرآن مجید آغاز شد، در ابتدا معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی در رابطه به موضوعات مهم مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی صحبت نموده، از رؤسای مربوطه. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۹ - ۷:۴۹
Background image

کلستر دور دوم بازنگری و انکشاف نصاب تحصیلی پوهنحٔی های جیولوژی و معدن،‌ زمین شناسی و حفاظت محیط زیست آغاز شد.

دوکتور لطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی در مراسم افتتاحیه کلستر گفت که استخراج معادن، یک راه عالی برای توسعه اقتصادی افغانستان بوده و آموزش علوم تجربی نیاز جدی جامعه ماست.
. . .

BACK TO NEWS