نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی با والی ننگرهار ملاقات نمود

baqir_admin
یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۱:۱۰
n

دکتور عباس بصیر نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی با والی ننگرهار ملاقات نمود.

در این ملاقات دو طرف پیرامون بهبود وضعیت تحصیلی، ایجاد زیر ساخت های تحصیلی، و ارتقای ظرفیت استادان و محصلان پوهنتون ننگرهار بحث و تبادل نظر نمودند.

در نخست ضیاالحق امرخیل والی ننگرهار از توجه رهبری جدید وزارت تحصیلات عالی به پوهنتون ننگرهار قدردانی نموده و پیشنهادات شان را در رابطه به بهبود و انکشاف تحصیلات عالی، ارتقای ظرفیت تحصیلی استادان و ایجاد سهولت های لازم در آن پوهنتون مطرح نمود.

دکتور عباس بصیر نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی ضمن استماع پیشنهادات، در رابطه به برنامه ها و پلان های انکشافی و توسعوی رهبری جدید وزارت تحصیلات عالی معلومات داده گفت که بهبود و انکشاف نظام تحصیلات عالی، ایجاد زیر ساخت های جدید و ارتقای ظرفیت استادان جوان در اولویت کاری این وزارت قرار دارد.

سرپرست وزارت تحصیلات عالی علاوه نمود که پوهنتون ننگرهار یکی از بهترین نهاد های تحصیلی کشور به شمار میاید و رهبری جدید وزارت تحصیلات عالی اطمینان می دهد که برای بهبود کیفی وضعیت تحصیلات عالی در آن ولایت کار های را انجام خواهد داد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۹ - ۵:۴۹
Background image

وزارت تحصیلات عالی روی بهبود آموزشی و زیر بنایی موسسه تحصیلات عالی غور توجه جدی می نماید

دکتور عباس بصیر نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی طرح ها و پیشنهادات مردم غور را استماع نموده و به آنان وعده سپرد که روی بهبود وضعیت آموزشی و زیربنایی مؤسسه تحصیلات عالی این ولایت،. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۹ - ۴:۳۴
Background image

دکتور عباس بصیر با سفیر پاکستان ملاقات نمود

هشتصد تن از جوانانی که قبلا در بورسیه های تحصیلی کشور پاکستان کامیاب شده اند، در روزهای آینده ویزه های شان صادر و به آن کشور اعزام خواهند شد.

این مطلب در ملاقاتی که امروز میان دکتور. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۸ - ۱۲:۳۳
Background image

پروسه بازنگری 33 پوهنتون و موسسه دولتی و خصوصی آغاز می شود

قرار است پروسه بازنگری 33 پوهنتون و موسسه دولتی و خصوصی کشور در چارچوب تضمین کیفیت و اعتبار دهی تا یک هفته دیگر آغاز گردد.

به همین منظور ورکشاپ چهار روزه آموزشی معرفی چارچوب تضمین. . .

BACK TO NEWS