وزیر تحصیلات عالی با حسین بخش صفری ورزشکار افغان دیدار کرد

baqir_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۴ - ۱۰:۱۲
ل

وزارت تحصیلات عالی به حسین بخش صفری ورزشکار افغان و قهرمان رشته های جوجیتسو و ام ام ای، زمینه تحصیلات عالی را فراهم می نماید.

دکتور عباس بصیر وزیر تحصیلات عالی در دیداری که با این ورزشکار قهرمان کشور داشت، از تلاش ها و موفقیت های موصوف در عرصه ورزش، اخلاق ورزشی و کسب افتخارات بنام افغانستان در میدان های مسابقه  قدردانی نموده گفت که وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد تا به تمام جوانان ورزشکار کشور که از خود در این عرصه شایستگی نشان داده اند، زمینه تحصیلات عالی را فراهم نماید.

بعدا حسین بخش صفری با سپاسگزاری  از تشویق و قدردانی وزیر تحصیلات عالی،  خواست تا زمینه تحصیل  در یکی از پوهنتون های خصوصی برایش فراهم گردد.

وی گفت که آرزو دارد تا در کنار ورزش از طریق علم و دانش نیز به کشور و مردم خویش خدمت نماید.

دکتور بصیر با استقبال از علاقمندی صفری به کسب علم و دانش وعده سپرد که تا حد امکان از هیچ نوع سعی و تلاش در زمینه دریغ نخواهد کرد.

حسین‌بخش صفری، ورزشکار افغان  قهرمانی مسابقات آسیایی سال ۲۰۱۷ ترکمنستان در رشته جوجیتسو و چندین مسابقه ام ام ای بوده  و  در رده بندی بهترین‌های رشته فول کنتاک جوجیتسو؛  در صدر جدول قرار دارد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۱۰:۵۶
Background image

نور احمد درویش معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی از تیم توزیع تذکره برقی در پوهنتون کابل ستایش به عمل آورد

 معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی از تیم توزیع تذکرۀ الکترونیکی در پوهنتون کابل ستایش کرد و مدیریت آنان را جهت تسریع روند توزیع تذکره و ایجاد سهولت برای مراجعه کنندگان سودمند خواند.. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۱۰:۳
Background image

وزیر تحصیلات عالی با عضو کمیسیون نظارت بر تطبیق قانون اساسی دیدار کرد

دکتور عباس بصیر وزیر تحصیلات عالی با عبدالله شفاهی عضو کمیسیون نظارت بر تطبیق قانون اساسی دیدار نمود.

 هدف از این دیدار را چگونگی راه اندازی برنامه های مشترک در راستای آگاهی دهی از. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۶:۴
Background image

قرار است زمینه برنامه های ماستری زبان و ادبیات پشتو در پوهنتون های بزرگ کشور فراهم گردد

قرار است  بر مبنی اسناد تقنینی برنامه ماستری مشترک میان پوهنتون های بزرگ کشور با کیفیت عالی و معیاری ایجاد گردد که در اولین ابتکار  به اساس یک تفاهمنامه مشترک 7 جانبه میان پوهنتون های. . .

BACK TO NEWS