پوهنوال صدیق الله بارکزی امروز به حیث رئیس جدید ریاست انکشاف برنامه های علمی وزارت تحصیلات عالی معرفی گردید.

safiullah_user
یکشنبه ۱۳۹۹/۱/۳ - ۶:۴۸
j

پوهاند بری صدیقی معین امور محصلان و دکتور احمد سیرمهجور معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی از پوهنوال صدیق الله بارکرزی به عنوان کادرشایسته و وطن دوست یاکردند و از حمایت رهبری وزارت تحصیلات عالی در راستای کاری موصوف اطمینان دادند.
پوهاند بری صدیقی معین امور محصلان وزارت تحصیلات عالی در مراسم معرفی پوهنوال بارکزی ضمن یاد آوری از تلاش و زحمات پوهنمل زبیر صدیقی رییس پشین ریاست انکشاف برنامه های علمی گفت:" پوهنوال صدیق الله بارکزی پیش از این عضو کادر علمی پوهنحی کمپیوتر ساینس پوهنتون تعلیم و تربیه شهید استاد ربانی بوده که از تجارب ویژه ای درعرصه های امورعلمی، اداری و تدریسی برخوردار می باشد. موصوف ماستری خویش را از پوهنتون ماساچوست (Massachusetts) ایالات متحده امریکا گرفته و درسمت های آمریت دیپارتمنت، ریاست پوهنحی کمپیوترساینس و عضویت در تیم مسلکی پلان اکادمیک پوهنتون بین المللی پاچاخان نیز ایفای وظیفه نموده است.
هم‌چنان دکتوراحمد سیرمهجور تقرر پوهنوال صدیق الله بارکزی را به وی تبریک گفته افزود:" پوهنوال بارکزی با تجارب خوبی که در بخش علمی دارد می تواند مصدر خدمات موثر در ریاست انکشاف برنامه های علمی برای وزات تحصیلات عالی باشد و هیات رهبری وزارت تحصیلات عالی در این مسیر وی را حمایت و همراهی خواهد کرد.
قابل ذکر است که کمیته انتصاب بست های اکادمیک وزارت تحصیلات عالی پس از مطالعات و بررسی های لازم، محترم پوهنوال صدیق الله بارکزی عضو کادر علمی پوهنتون تعلیم و تربیه شهید ربانی را منحیث رئیس جدید انکشاف برنامه های علمی به مقام عالی ج.ا.ا پیشنهاد و تقرر موصوف در بست یاد شده طی حکم شماره 31 مورخ 25/12/1398 از سوی مقام عالی ج.ا.ا منظور گردید.
گفتنی است قبلاً پوهنمل زبیر صدیقی مسوولیت ریاست انکشاف برنامه های علمی وزارت تحصیلات عالی را بدوش داشت که موصوف به هدف ادامه تحصیلات عالی در مقطع دکتورا قرار است عازم کشور آلمان شود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۳/۸ - ۱۶:۳۲
Background image

تغییرات و تبدلات جدید در ادارات وزارت تحصیلات عالی صورت گرفت

بر مبنی اسناد تقنینی، پرنسیب های علمی و روال اکادمیک در مطابقت به قانون تحصیلات عالی ملکی و تکمیل ماموریت عده یی از همکاران در بست های مربوط شان، یک سلسله تغییرات و تبدلات در ادارات. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۱۷ - ۱۵:۲
Background image

سیستم مدیریت آموزش تحصیلات عالی (HELMS) امروز رسماً از سوی جلالتمآب رییس جمهور کشور افتتاح شد

در نشستی که به این منظور از طریق ویدیو کنفرانس صورت گرفت جلالتمآب محمد اشرف غنی رییس جمهور کشور، از اساتید و رهبری وزارت تحصیلات عالی که توانستند در کمترین مدت و با کمترین هزینه سیستم. . .

شنبه ۱۳۹۹/۲/۱۳ - ۱۳:۱
Background image

پوهنتون علوم طبی کابل (ابوعلی ابن‌سینا) موفق به ساخت دستگاه تنفس مصنوعی (Ventilator) گردید

تیم تخنیکی آمریت کمیونتی کالج تکنالوژی و ترمیم تجهیزات طبی، پوهنتون علوم طبی کابل (ابوعلی ابن‌سینا) موفق به ساخت دستگاه تنفس مصنوعی (Ventilator) با استفاده از مواد قابل دریافت در مارکیت. . .

BACK TO NEWS