چهار تفاهم نامه مختلف میان وزارت های تحصیلات عالی و وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امضا شد.

ameen_admin
دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۷ - ۹:۴۲
vcfdfdfdf


تفاهم نامه های یاد شده که از سوی مولوی نجیب الله حیات حقانی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی به امضا رسید، هدف آن ایجاد سیستم های عصری از سوی وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی برای ریاست های امور محصلان دولتی، امور محصلان خصوصی، تقرر و ترفیعات علمی استادان و ریاست تحقیق، تالیف و ترجمه وزارت تحصیلات عالی می باشد.
مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی از فعالیت های وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در راستای ایجاد سیستم ها و حکومت داری دیجیتل ابراز خوشی کرده گفت که با امضا و تطبیق این تفاهمنامه ها، شفافیت، سهولت و سرعت در امور کاری ریاست های یاد شده بیشتر خواهد شد. 
مولوی نجیب الله حقانی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، وزارت تحصیلات عالی را یکی از وزارت های مهم خوانده اضافه کرد که نهاد های تحصیلی باید مطابق نیاز عصر کنونی، با تکنالوژی جدید آراسته باشند تا در وزارت سهولت ها ایجاد شده و از سوی دیگر امور استادان، محصلان و دیگر افراد بدون معطل انجام شود که این از لحاظ اقتصادی فایده زیادی دارد.
قابل یاد آوری است که وزارت تحصیلات عالی در راستای استفاده از ظرفیت های استادان در پروژه های بزرگ کشور، فراهم سازی کار های عملی برای محصلان و در بعضی بخش های دیگر به هدف ایجاد شفافیت، سرعت و سهولت تفاهم نامه های دوجانبه امضا کرده است.

آخرین اطلاعیه ها

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳ - ۱۰:۲۳
Background image

اطلاعیه فراخوان اخذ مقالات علمی-تحقیقی پوهنتون خصوصی کاردان

قرار است پوهنتون خصوصی کاردان نخستین کنفرانس ملی تحت عنوان «استقبال از آینده: ابتکارات،  ابهامات، تهدیدات و چالش های هوش مصنوعی» را برگزار نماید.
 بناَ از تمام استادان نهاد های تحصیلات . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۹:۲۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد


بدین وسیله به تأسی ازفقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد، قرارداد پروژه  تهیه و تدارک وسایل ، تجهیزات و مواد لابراتواری . . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۱۰:۲۲
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد 


موضوع : پروژه تهیه و اعمار یک باب تشناب ریاست انکشاف برنامه های علمی: 
بدین وسیله به تاسی ازفقره )۲(ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رساینده می شود که وزارت تحصیلات عالی درنظر . . .

بازگشت به اطلاعیه ها

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳ - ۱۰:۱۹
Background image

وزیر صحت عامه وعده سپرد تا یک باب کلینیک را در پوهنتون سید جمال الدین افغانی کنر ایجاد کرده و یک عراده امبولانس را نیز به این پوهنتون بسپارد. 


مولوی نور جلال جلالی سرپرست وزارت صحت عامه و شیخ رحیم الله حقانی معاون اداره ملی امتحانات این وعده را طی سفر رسمی به ولایت کنر و دیدن از پوهنتون سید جمال الدین افغانی کنر سپردند.
عبدال. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳ - ۴:۲۸
Background image

نشست ویژه شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی به هدف تعقیب امورات کاری این وزارت، تحت ریاست شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم سرپرست وزارت تحصیلات عالی دایر شد


در آغاز نشست سرپرست وزارت تحصیلات عالی ضمن تبریکی عید گذشته به اعضای شورای رهبری، از برگزاری روز های مبارک عید در فضای امن و پایان یافتن آن بدون هیچ نوع مشکلات ابراز خوشی کرد.
نامبرده. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۸:۱
Background image

معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی در نشستی با کارمندان وزارت تحصیلات عالی، از آنان خواست که به امور کاری شان دقت بیشتر نموده کار امروز را به فردا نگذارند.


مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی، در نشستی که با کارمندان وزارت تحصیلات عالی طی صحبت های اصلاحی و رهنمودی، روی دقت و تسریع امور کاری کارمندان این وزارت. . .

BACK TO NEWS