جلسه هماهنگی ریاست ارشاد و دعوت وزارت تحصیلات عالی تحت ریاست شیخ شاکر الله وحدت رئیس ارشاد و دعوت این وزارت با آمرین ارشاد ودعوت نهاد های تحصیلی خصوصی مرکزی دایرگردید.

ameen_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۴۰
SDDSADADSAD

در نخست جلسه با تلاوت آیات از کلام الله مجید آغاز و سپس مولوی صاحب ولی محمد معاون ریاست ارشاد و دعوت وزارت تحصیلات عالی به اشتراک کننده گان در مورد مسؤلیت های دینی شان در قبال جامعه علی الخصوص نهاد های تحصیلی معلومات ارایه نمود.
شیخ شاکر الله و حدت ریس ارشاد و دعوت بیان داشت که هدف نهائی ریاست ارشاد ودعوت مفکوره سازی و تربیه نسل جوان با آموزه های دینی و ملی است، وی همچنان گفت جوانان ماباید طوری آموزش داده شوند که برعلاوه علوم عصری از آموزه های دینی و شرعی آگاهی کامل داشته باشند. موصوف همچنان افزود که علماء کرام  و داعیان حق وارثین انبیا "ع" هستند  و درقبال  جامعه و ملت مسؤلیت های بزرگ دارند. ما و شما به صفت وارثین انبیا "ع"  باید مسؤلیت های مان را به شکل درست در قبال جامعه و مردم مان ادا نمایم. وی همچنان در مورد طرح ولایحه  جدید که از طرف ریاست ارشاد و دعوت برای نهاد های تحصیلی ساخته شده معلومات ارایه نموده  بیان داشت که تطبیق و عملی نمودن این طرح در تمام نهاد های تحصیلی امارتی و خصوصی یکسان است. شیخ شاکر الله و حدت همچنان از نهاد های تحصیلی خصوصی و اتحادیه آنان خواست که تا اشخاص را به صفت آمرین ارشاد ودعوت معرفی نمایند که از بخش های علوم دینی فارغ باشند. 
سپس تعداد چندی از اشتراک کننده گان بالنوبه در قسمت پیش برد وظایف و مسؤلیت های شان در قبال جامعه و جوانان صحبت نموده پیشنهاد و نظریات شان را با رئیس ارشاد و دعوت وزارت تحصیلات عالی شریک نموده و از عملی نمودن و تطبیق لایحه ریاست ارشاد و دعوت در نهاد تحصیلی مربوطه شان اطمنان دادند.
جلسه با دعایه خیر پایان یافت.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۱۱:۸
Background image

جلسۀ نوبتی شورای معینیت امور محصلان وزارت تحصیلات عالی، تحت ریاست مفتی محمد طاهر احمد معین امور محصلان این وزارت امروز دایر گردید.

در آغاز جلسه معین امور محصلان وزارت تحصیلات عالی در رابطه به برنامه ها و پلان های معینیت امور محصلان وزارت تحصیلات عالی صحبت نموده از مسئولان ادارات مرکزی این وزارت خواست که مطابق. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۹:۳
Background image

به منظور آشنایی کارمندان وزارت تحصیلات عالی با کار شیوه ارزیابی اجراات سالانه، ورکشاپ سه روزه از سوی اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی در تالار کنفرانس های این وزارت دایر شد.

در آغاز ورکشاپ یاد شده مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی پیرامون ارزش علم صحبت نموده گفت که در هر مرحله زندگی انسان به کسب علم نیاز دارد. موصوف همچنان از. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۴:۴۵
Background image

تفاهمنامه همکاری به منظور تطبیق پروسه های ساده سازی شده وزارت تحصیلات عالی، میان مسئولان وزارت تحصیلات عالی و اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی امضا شد.

تفاهمنامه متذکره توسط شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم سرپرست وزارت تحصیلات عالی و مولوی عبدالحنان عارف الله رئیس اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی به امضا رسید.
سرپرست وزارت تحصیلات عالی. . .

BACK TO NEWS