اطلاعیه امتحان بورس تحصیلی کشور قزاقستان در مقطع لیسانس

baqir_admin
ل

به تعقیب اطلاعیه قبلی نگاشته می شود که کشور قزاقستان از اعطای 16 سیت بورسیه تحصیلی در رشته های "انجنیری سیول، جیولوجی، زراعت و اقتصاد" خبر داده است بورسیه مذکور طبق هدایت مقام محترم وزارت تحصیلات عالی برای دارنده گان بلندترین نمرات کانکور، کوچی ها و وارثین شهداء و معلولین اختصاص داده شده بود اما بدلیل اینکه تعداد متقاضی از لست مذکور تکمیل نگردید طبق هدایت مقام محترم وزارت تحصیلات عالی لست تعقیبی از اداره محترم ملی امتحانات مطالبه و همزمان بورس مذکور از طریق ویب سایت نیز بصورت آزاد اعلان گردید. بناءً به اطلاع کاندیدان که اسمای شان در لست هذا موجود می باشد رسانیده می شود در صورتیکه علاقمند اشتراک در بورس مذکور باشند، می توانند جهت سپری نمودن امتحان بورسیه مذکور تاریخ 20/3/1400 ساعت 8 صبح با اصل اسناد (شهادتنامه، پاسپورت و تذکره تابعیت) به مرکز وزارت تحصیلات عالی مراجعه نمایند.

قابل یاد آوریست در صورتیکه کاندیدان محترم که قبلاً‌ اسمای شان در لست های نشر شده قبلی موجود بوده و همچنان متقاضیان که بصورت آزاد از طریق وزارت تحصیلات عالی برای بورس مذکور ثبت نام نموده باشند و اسناد خویش را بدسترس ریاست ارتباط خارجه و تنظیم بورس های این وزارت تسلیم کرده باشند نیز می توانند به تاریخ مذکور و محل یاد شده جهت سپری نموده امتحان با اسناد فوق الذکر و با رعایت موارد صحی مراجعه کرده می توانند.

برای دریافت لست دوم کاندیدان روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود

آخرین اطلاعیه ها

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۴ - ۱۲:۳۵
Background image

اطلاعیه وزارت تحصیلات عالی

قابل توجه محصلان پوهنتون ها و موسسات تحصیلات عالی دولتی و خصوصی!

وزارت تحصیلات عالی در همکاری با وزارت صحت عامه پروسه تطبیق واکسین کرونا در نهاد های تحصیلات عالی دولتی و خصوصی را آغاز . . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۳ - ۷:۲۰
Background image

اعلامیه وزارت تحصیلات عالی در پیوند به آغاز دروس حضوری در نهاد‌های تحصیلات عالی دولتی و خصوصی کشور

جلسه شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی با اشتراک هیات رهبری، رییسان ادارات مرکزی وزارت، رییسان پوهنتون‌های دولتی و رییس اتحادیه پوهنتون‌ها و موسسات تحصیلات عالی خصوصی به صورت حضوری و مجازی . . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۷ - ۱۰:۴۶
Background image

اطلاعیه پیرامون ثبت نام بورس های تحصیلی کشور شاهی عربستان سعودی

چنانچه متقاضیان بورس های تحصیلی کشور شاهی عربستان سعودی در جریان قرار دارند،  قبلاً اطلاعیه های از طریق ویب سایت وزارت تحصیلات عالی پیرامون بورس های مذکور با معلومات مکمل و ویب سایت های . . .

بازگشت به اطلاعیه ها