اطلاعیه امتحان بورس تحصیلی کشور قزاقستان در مقطع لیسانس

baqir_admin
ل

به تعقیب اطلاعیه قبلی نگاشته می شود که کشور قزاقستان از اعطای 16 سیت بورسیه تحصیلی در رشته های "انجنیری سیول، جیولوجی، زراعت و اقتصاد" خبر داده است بورسیه مذکور طبق هدایت مقام محترم وزارت تحصیلات عالی برای دارنده گان بلندترین نمرات کانکور، کوچی ها و وارثین شهداء و معلولین اختصاص داده شده بود اما بدلیل اینکه تعداد متقاضی از لست مذکور تکمیل نگردید طبق هدایت مقام محترم وزارت تحصیلات عالی لست تعقیبی از اداره محترم ملی امتحانات مطالبه و همزمان بورس مذکور از طریق ویب سایت نیز بصورت آزاد اعلان گردید. بناءً به اطلاع کاندیدان که اسمای شان در لست هذا موجود می باشد رسانیده می شود در صورتیکه علاقمند اشتراک در بورس مذکور باشند، می توانند جهت سپری نمودن امتحان بورسیه مذکور تاریخ 20/3/1400 ساعت 8 صبح با اصل اسناد (شهادتنامه، پاسپورت و تذکره تابعیت) به مرکز وزارت تحصیلات عالی مراجعه نمایند.

قابل یاد آوریست در صورتیکه کاندیدان محترم که قبلاً‌ اسمای شان در لست های نشر شده قبلی موجود بوده و همچنان متقاضیان که بصورت آزاد از طریق وزارت تحصیلات عالی برای بورس مذکور ثبت نام نموده باشند و اسناد خویش را بدسترس ریاست ارتباط خارجه و تنظیم بورس های این وزارت تسلیم کرده باشند نیز می توانند به تاریخ مذکور و محل یاد شده جهت سپری نموده امتحان با اسناد فوق الذکر و با رعایت موارد صحی مراجعه کرده می توانند.

برای دریافت لست دوم کاندیدان روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۳ - ۵:۱۱
Background image

اطلاعیه ثبت نام برنامه ماستری پوهنتون پولی تخنیک کابل

قراراست پوهنتون پولی تخنیک کابل درمطابقت تقویم اکادمیک  وزارت محترم تحصیلات عالی افغانستان و به اساس فیصله بورد فوق لیسانس ۤوهنتون متذکره برای سمستر طاق خزانی سال ۱۴۰۱ دربرنامه های . . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۶/۱۰ - ۵:۳۳
Background image

اطلاعیه کلستر دوردوم بازنگری و انکشاف نصاب تحصیلی پوهنحی کمپیوترساینس پوهنتون های کشور

لست اشتراک کننده گان اعضای کادرعلمی پوهنتون ها دولتی، خصوصی و وزارتخانه ها درکلستر دوم بازنگری و انکشاف نصاب تحصیلی پوهنحی های (کمپیوترساینس) پوهنتون های کشور که قرار است ازتاریخ ۱۳ . . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۶/۶ - ۱۱:۱۵
Background image

اعلان تدارکات پوهنتون پولی تخنیک کابل

فورم شماره :p-01  

پوهنتون پولی تخنیک کابل ازتمام داوطلبان واجد شرایط دعوت مینماید تا در پروسه داوطلبی پروژه  تجهیزات ولوازم برق سولری تعمیر لابراتوار و( (IT برای سال  1444 مصادف به . . .

بازگشت به اطلاعیه ها