اطلاعیه امتحان بورس تحصیلی کشور قزاقستان در مقطع لیسانس

baqir_admin
ل

به تعقیب اطلاعیه قبلی نگاشته می شود که کشور قزاقستان از اعطای 16 سیت بورسیه تحصیلی در رشته های "انجنیری سیول، جیولوجی، زراعت و اقتصاد" خبر داده است بورسیه مذکور طبق هدایت مقام محترم وزارت تحصیلات عالی برای دارنده گان بلندترین نمرات کانکور، کوچی ها و وارثین شهداء و معلولین اختصاص داده شده بود اما بدلیل اینکه تعداد متقاضی از لست مذکور تکمیل نگردید طبق هدایت مقام محترم وزارت تحصیلات عالی لست تعقیبی از اداره محترم ملی امتحانات مطالبه و همزمان بورس مذکور از طریق ویب سایت نیز بصورت آزاد اعلان گردید. بناءً به اطلاع کاندیدان که اسمای شان در لست هذا موجود می باشد رسانیده می شود در صورتیکه علاقمند اشتراک در بورس مذکور باشند، می توانند جهت سپری نمودن امتحان بورسیه مذکور تاریخ 20/3/1400 ساعت 8 صبح با اصل اسناد (شهادتنامه، پاسپورت و تذکره تابعیت) به مرکز وزارت تحصیلات عالی مراجعه نمایند.

قابل یاد آوریست در صورتیکه کاندیدان محترم که قبلاً‌ اسمای شان در لست های نشر شده قبلی موجود بوده و همچنان متقاضیان که بصورت آزاد از طریق وزارت تحصیلات عالی برای بورس مذکور ثبت نام نموده باشند و اسناد خویش را بدسترس ریاست ارتباط خارجه و تنظیم بورس های این وزارت تسلیم کرده باشند نیز می توانند به تاریخ مذکور و محل یاد شده جهت سپری نموده امتحان با اسناد فوق الذکر و با رعایت موارد صحی مراجعه کرده می توانند.

برای دریافت لست دوم کاندیدان روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۸ - ۱۰:۳۷
Background image

اطلاعیه امتحان بورس تحصیلی کشور قزاقستان در مقطع لیسانس

به تعقیب اطلاعیه قبلی نگاشته می شود که کشور قزاقستان از اعطای 16 سیت بورسیه تحصیلی در رشته های "انجنیری سیول، جیولوجی، زراعت و اقتصاد" خبر داده است بورسیه مذکور طبق هدایت مقام محترم . . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۸ - ۹:۲۱
Background image

اطلاعیه ریاست انکشاف برنامه های علمی وزارت تحصیلات عالی

به اطلاع اعضای محترم کلستر دور دوم رشته طب معالجوی که قرار بود جلسات شان از تاریخ 9 الی 13 جوزای سال جاری دایر گردد، رسانیده می شود که به نسبت افزایش روز افزون واقعات مثبت مبتلایان به . . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۸ - ۹:۱۷
Background image

اطلاعیه وزارت تحصیلات عالی

در پی افزایش روز افزون واقعات مثبت مبتلایان به ویروس کرونا و تجویز وزارت محترم صحت عامه جهت جلوگیری از گسترش این ویروس در رابطه به رخصتی دوهفته یی مراکز تعلیمی و تحصیلی در 16 ولایت کشور . . .

بازگشت به اطلاعیه ها